e107 Styles

Fórumok

Amerikai Foci

16 évvel ezelőtt
az Eger Heroes amerikai focicsapatnak szeretnék valami tutijól sikerült theme-t kérni ha megoldható lenne, mert nem találok semmi jót, képeket találni lehet az egerheroes.fw.hu -n az a régi cím... majd költözünk... ja.. meg lenne egy Pro Bowl -os is... ha megoldható lenne... FIZI meg tudnál keresni MSNen vagy valami?! mert akár cserébe tudok reklámot is ajánlani vagy nem tudom de jól jönne ha meg tudnád csinálni... ja és tetszik az új Theme!
16 évvel ezelőtt
akkor legalább annyit mondj kérlek hogy hagyjalak, vagy nem tudom... csak valami életjel... vagy hogy mi kell cserébe, vagy nem tudom... mert mondtam hogy tudok csere akciózni... vagy valaki help plz...
16 évvel ezelőtt
Tudod mindenki kér mindent. Ha ezeket mind teljesíteném, akkor mást sem csinálnék, csak theme-ket gyártanék. Pedig a nap nagy részében dolgozom, szabadidőmben sportolok, egy kis család és ha marad időm, akkor e107. Úgyhogy hidd el, nézegetek neked való dolgokat is, de a nap csak 24 órából áll. Szeretnék nektek segíteni, de hidd el nem mindig sikerül. Ha valaki nem győzi kivárni ezt az időt, ami behatárolatlan, akkor nagyon sajnálom. Mindenkinek csak azt tudom mondani, majd. Nem akarok hitegetni senkit, nem akarok felelőtlen igéreteket tenni.
Cserébe nekem nem kell semmi, ezt hobbiból csinálom és örülök, ha valakinek tetszik a munkám.
16 évvel ezelőtt
okés, így már megértelek csak nem tudtam hogy mia helyzet... amúgy ha nagyon kell tudok segítséget nyújtani képanyagokban mert most csináltam sokat, meg minden és akkor mind2nek jólenne úgy ahogy van, csak ha tényleg szeretnél, és tudsz is segíteni akrko meg tudnál keresni esetleg? mert akkro te is hamabb kész lennél, meg nekem is jó lenne, és tényleg viszonzom majd ahogy tudom ha kell ha nem... mert azért persze nem könnyű neked sem...
szóval ha tudsz keress meg kérlek privátban, és akkro mind2nek könnyebb lehet majd
alőre is köszönöm a segítséget, vagy csak annyit hogy foglalkoztál velem
Moderátorok: fizi