e107 Styles

Fórumok

Lineage II v2.0 theme

15 évvel ezelőtt
Az extra.hu oldalon van a clan oldalunk, amire szerettem volna feltenni ezt a szép themet, de valamilyen oknál fogva a híreket a főmenü linkek alá rakja. Nem mellé. Ráadásul, ha az 1. területre rakok valamit (pl: login), akkor még lejjebb csúszik minden.
15 évvel ezelőtt
te ha jobban utána néztél volna hozászólásokba már jelezték a problémát kértük is fizit hogy javítsa de nem reagált.
És nem rossz a theme csak 1024-al vagy kissebbel szét csúszik 1280-ra van készítve.Bár szerintemaz nem olyan elterjedt még...
15 évvel ezelőtt
Meg fogom nézni, de hagyjatok már egy kis időt. Most éppen myaralni voltam. happy
15 évvel ezelőtt
fizi nekem segitesz egy kicsit?
15 évvel ezelőtt


te ha jobban utána néztél volna hozászólásokba már jelezték a problémát kértük is fizit hogy javítsa de nem reagált.

ReedIce

"te ha jobban utána néztél volna", látnád, hogy én augusztus 27-én pontosan 16 órakor szóltam, míg amire Te hivatkozol, az aznap 19:40-kor érkezett. tongue
15 évvel ezelőtt
Lineage II v2.0 ReedIce Aug 12 : 23:22 Válasz erre Hozzászólás módosítása
15 évvel ezelőtt
2008. Aug 28. Thu, 23:36
LOL, három helyen lehet ugyanarról a problémáról beszélni... El kell ismerjem, igazad van. Elnézést!

Ettől azonban a kérdés még kérdés marad:
1. Mikor lesz ideje Fizi mesternek, hogy meghajolva a nép akarata előtt, javítsa a problémánkat? :-)
2. Mivel érdemeltem ki, hogy az első hozzászólásodban olyan "kedvesen" helyreraktál? Őriztünk mi együtt libát? B) happy
15 évvel ezelőtt
semmivel csak hulla fáradt voltam és vagyok és jó volt valakibe belekötni
15 évvel ezelőtt
Véletlenül nincs vmi mondandód számomra a fenti beismerésed kapcsán?
Moderátorok: fizi